Geriye Dön Led Ürünler
İndirim!

Led Armatür

152,00  125,00  + Kargo

Toshiba kalitesi ve Armatürsan güvencesiyle üretilen Led Armatürlerimiz işyeri-mağaza ve ofis aydınlatması ihtiyaçlarınıza minimum %50 tasarruf sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Ürünlerimizin tamamı yerli üretimdir.

Açıklama

AÇIKLAMA

ARMATÜRSAN Led panellerinizi, taşyünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpan asma tavan ve diğer tüm asma tavan sistemlerinde kullanabilirsiniz. Taş yünü asma tavanlarda montaj için ekstra hiçbir hazırlık yapmanıza gerek kalmadan, sadece taş yünü tavan plakalarını yerlerinden çıkartarak bunların yerine Armatürsan Led Armatürlerini takmanız yeterlidir. Ürün montajı hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Almış olduğunuz ürünlerimizi dilerseniz online ürün kurulumu sayfamızdan aşama aşama takip ederek kendiniz yapabilirsiniz.

Armatürsan Led Armatür ürünleriniz kolay uygulanabilir ve hazır olması nedeni ile sizleri montaj sırasında hiçbir inşaat artığı vb. sorumluluklarla uğraştırmayacaktır.

Ürününüzü uygulamayı düşündüğünüz tavanınız isterseniz yapım aşamasında, isterseniz yapımı bitmiş olsun. Her an kolayca montajını yapabilirsiniz. Ayrıntılar ve sorularınız için her zaman sizlerle olacağız.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Gün Işığı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.